Leírás és Paraméterek
MAXIMÁLIS VÉDELEM MINDEN HEGESZTŐNEK
Automatikusan sötétedő hegesztőpajzs fejlett levegőelosztó rendszerrel a fokozott felhasználói kényelem és kompromisszumok nélküli légzésvédelem érdekében. A Verus air egy professzionális hegesztőpajzs, amely a legtöbb hegesztési eljáráshoz alkalmas, mint például MIG/ MAG, SMAW, TIG, plazmaíves hegesztés és vágás, széníves hegesztés, gázhegesztés és vágás. Lézerhegesztéshez nem alkalmas.Könnyű és tartós
Könnyű és tartós héj, megfelel az EN 175 B követelményeinek, így biztosítva a védelmet a nagy sebességű részecskék ellen.
Állítható légáramlás
Az egyéni kényelem érdekében a légáramlást három ZÓNÁBAN lehet szabályozni
1. ZÓNA – a pajzs külső részéről elérhető vezérlőkar szabályozza a légcsatorna alsó részéből érkező levegő irányát.
2. ZÓNA – a pajzs külső részéről elérhető vezérlőgomb szabályozza a légcsatorna felső részéből érkező levegőt.
3. ZÓNA – a pajzs belsejében található két csúszka szabályozza a levegő áramlásának intenzitását a hegesztő szája felé vagy oldalirányban.
ADF S60+
- TRUE COLOUR TECHNOLÓGIA Valós színekkel rendelkező kijelző a jobb színérzékelés és a kiváló látásélesség érdekében minden helyzetben.
- TÖBBET LÁTHAT Nagy látómező 98 x 62 mm
- TÍZ SÖTÉTEDÉSI ÁRNYALAT különböző hegesztési munkákhoz
- NÉGY ÉRZÉKELŐ a stabil ívérzékeléshez
